Krem na noc do skóry dojrzałej 40+, suchej i normalnej. Ma formę balsamicznej emulsji natłuszczającej, z infuzyjną technologią NANODYSKÓWTM, retinolem nowej generacji oraz aktywatorem przeciwzmarszczkowym.

Struktura kremu pozwala osiągnąć błyskawiczne efekty wygładzające i regeneracyjne. Następuje spłycenie zmarszczek, znacząca poprawa nawilżenia, elastyczności i jędrności skóry. Znika uczucie suchości, zmniejsza się skłonność do podrażnień i zaczerwienień. Cera wygląda na młodszą.

Ponadprzeciętne właściwości kremu osiągnięto dzięki wspomaganiu przenikania peptydów, retinolu i kwasu hialuronowego. Przełomem jest zastosowanie NANODYSKÓWTM, rewolucyjnych nośników substancji aktywnych, zdolnych infuzyjnie wnikać do głębszych warstw skóry oraz nowatorskiej koncepcji "triku" jonowego.

SPOSÓB APLIKACJI
Jeśli chcesz olśniewać piękną, młodzieńczą cerą, zatrzymaj się choć na chwilę. Poświęć kilka minut na wieczorną pielęgnację skóry. Skup się wyłącznie na sobie. Już wzięcie do ręki i otworzenie pięknego słoiczka oraz urzekający zapach sprawią Ci wielką przyjemność.

Nałóż szpatułką porcję kremu na opuszki palców obu dłoni. Pocierając nimi ogrzej go delikatnie i nałóż na twarz. Pozwól, by skóra wchłonęła cenną zawartość kremu w trakcie automasażu (instrukcja na www.yonelle.pl) Przekonasz się, że warto na niego poświęcić 1-2 minuty. Już teraz poczujesz pod palcami zachwycającą gładkość skóry. To znak firmowy YONELLE.

rich-cream-packshot-565px