Eliksir Piękności, intensywny kosmetyk do każdego typu cery dojrzałej, z technologią hydro-infuzji i błyskawicznej odnowy komórkowej.

Eliksir w ciągu zaledwie 15 minut przemienia zmęczoną, szorstką, słabo nawilżoną skórę w piękny, gładki atłas miękki i delikatny w dotyku. Staje się ona widocznie rozjaśniona, pełna młodzieńczej witalności. Stosowanie tego wyjątkowego kosmetyku to odkrywanie naturalnego piękna skóry, wielka przyjemność i poczucie luksusu. Cząsteczki trehalozy, NMF i aminokwasów zapewniają komfort nawilżenia i ponadprzeciętną gładkość powierzchni naskórka. Działanie Eliksiru Piękności zachwyca szybkością i skutecznością.

SPOSÓB APLIKACJI
Jeśli chcesz cieszyć się wyjątkowo gładką cerą i trwałym makijażem, stosuj Eliksir Piękności 2-3 razy w tygodniu. Przyjemność sprawia już sam moment nakładania preparatu. Cieszy jego jedwabista w dotyku, pachnąca formuła. Około 12 porcji (doz) Eliksiru nałóż na twarz i szyję (i ewentualnie kolejne dozy na dekolt). Rozprowadź na skórze i wmasowuj kolistymi ruchami palców przez 1-2 minuty (zobacz instruktaż na www.yonelle.pl). Pozostaw do wchłonięcia na co najmniej 15 minut. Potem spłucz wodą, ciesząc się jednocześnie wyczuwalną pod palcami niezwykłą gładkością skóry. To znak firmowy YONELLE. Następnie nałóż serum i krem. Jeśli stosujesz Eliksir wieczorem, zostaw go na skórze na całą noc. Zmyj następnego dnia i wykonaj poranną pielęgnację skóry.

elixir-airless-packshot