Serum Młodości, bardzo aktywny kosmetyk do cery dojrzałej 40+ z infuzyjną technologią NANODYSKÓWTM i reaktywatorem metabolizmu komórkowego.

Każda kropla tego drogocennego serum to szybko działający zastrzyk młodości, który przeciwdziała wszystkim rozpoznanym objawom starzenia się skóry.

Natychmiast po użyciu pojawia się efekt wygładzenia i liftingu. Komórki skóry odzyskują młodość metaboliczną wytwarzają więcej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Badania kliniczne wykazały wyraźną redukcję zmarszczek, poprawę jędrności i gęstości skóry. Elastyczność wzrasta nawet o 60% po 2 tygodniach.

Ponadprzeciętne właściwości serum osiągnięto dzięki wspomaganiu przenikania m.in. czystego retinolu i peptydów oraz zastosowaniu MG6P, reaktywatora młodości komórek.

SPOSÓB APLIKACJI
Jeśli chcesz olśniewać piękną, młodzieńczą cerą, zatrzymaj się choć na chwilę. Poświęć kilka minut na poranną i wieczorną pielęgnację skóry. Skup się wyłącznie na sobie. Poznaj siłę najbardziej skoncentrowanego kosmetyku o radykalnym działaniu, wprowadzając go do rytuału codziennej pielęgnacji. Nałóż jedną pipetkę serum na twarz i szyję. Opuszkami palców rozprowadź po skórze. Pozwól, by skóra wchłonęła cenną zawartość serum w trakcie automasażu (instrukcja na www.yonelle.pl).Przekonasz się, że warto na niego poświęcić choćby minutę. Już teraz poczujesz pod palcami zachwycającą gładkość skóry. To znak firmowy YONELLE. Następnie nałóż odpowiedni krem.

anti-age-serum-packshot