Silnie skoncentrowane serum dla kobiet 40+ na dzień i na noc. Z infuzyjną technologią NANODYSKÓWTM i nowatorskim stymulatorem komórkowym, działającym na wszystkie zidentyfikowane objawy starzenia się skóry wokół oczu.Każda kropla tego wyjątkowego serum daje natychmiastowe poczucie komfortu, wygładzenia i świeżości. Już po 1-2 tygodniach następuje redukcja wyraźnie zarysowanych zmarszczek, skóra pod oczami jest rozjaśniona, idealnie nawilżona. Często obserwuje się efekt podniesienia górnej powieki, przez co spojrzenie nabiera młodzieńczego blasku.

Ponadprzeciętne właściwości kosmetyczne serum osiągnięto dzięki rewolucyjnemu wspomaganiu przenikania m.in. Argireliny, czystego retinolu i kwasu hialuronowego.

SPOSÓB APLIKACJI
Pamiętaj, że skóra wokół oczu starzeje się najszybciej i wymaga szczególnej troski oraz aktywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Poświęć minutę rano i wieczorem, by skutecznie zadbać o swój młody wygląd. Nałóż kilka kropli serum na skórę pod oczami i przy zewnętrznym kąciku oka. Opuszkami palców rozprowadź wokół oczu, zwracając także uwagę na górną powiekę. Pozwól, by skóra wchłonęła cenną zawartość serum w trakcie automasażu (instrukcja na www.yonelle.pl). Już teraz poczujesz pod palcami zachwycającą gładkość skóry. To znak firmowy YONELLE.

 anti-age-serum-packshot